About me

10. března 2015 v 8:07 | Vailer |  Milý deníčku
Vím, že tento článek se asi nikomu nebude chtít číst, ale přesto ho píšu, protože mám náladu na psaní a hlavně proto, že mě žádné jiné téma zatím nenapadlo... Ale jak tak tohle píšu, tak mě už různá témata začínají napadat, a jakmile to dopíšu, tak určitě budu vědět, co psát dál Smějící se.
Jak už jste mohli zjistit, jsem holka. Mé jméno není podstatné, každopádně přezdívka je Vailer, a říká se mi Vai, Vail, Vaili, Vaily, Vailík... Tato přezdívka se jen vzdáleně podobá mému pravému jménu, tudíž vám potvrzuji, že Valérie, Vanessa nebo... to takové další jméno...NEJSEM. Je mi -náct let, a chodím na druhý stupeň ZŠ. Jezdím na koních, hraji badminton, florbal, ale ještě mnoho sportů. Baví mě psát...Už mám tolik rozepsaných knih, ale abych se přiznala, žádnou z nich jsem zatím nedopsala. Ráda si kreslím (hlavně hlavy koní) a občas i maluji na plátno, ale v tom jsem ještě začátečník (ne, s temperama, ani akvirelkama, ještě vážně nejsme kamarádky Smějící se).


Tak toť o mně asi vše... alias už není, co bych o sobě napsala, a vás budou určitě více "táhnout" jiné články Mrkající. Tak zatím čawko, vaše Vail
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama