Soutěž krásy- REGISTRACE

10. března 2015 v 9:59 | Vailer |  Akce a soutěže
Ahojky!
Dříve jsem s kamarádkou měla amatérský (ještě víc než tento) blog o našich zvířatech, a tam jsme pořádaly "hlasovací soutěže", kde lidé hlasovali pro fotky našich zvířat a pak mělo být vyhodnocení...Ale blogu jsme se věnovaly pouze "okrajově", no posuďte sami, soutěž měla být uzavřena 2.3.2013 a ještě jsme ji neuzavřely! A navíc to hlasování bylo v komentářích, takže to skončilo takhle:
Za tu dobu se tam celkem "namnožilo" 65 příspěvků... bloger by takhle řekl, že to je super, taková popularita... Ale ve skutečnosti tyto příspěvky pořád dokola dávalo asi 15 lidí... -.-"
A tak jsem se rozhodla, že bych tady taky udělala soutěž krásy, ale i vy můžete přihlásit vaše mazlíčky a hlasovat se bude ANKETOU!! (Raději...Smějící se) Takže dávejte do komentářů fotky vašich mazlíčků (1 bloger=1 mazlíček) a já je pak vypíšu do soutěže ;) Ale moc vás prosím, ty fotky bych chtěla PRAVÉ! Ne, že si z internetu stáhnete nějakou "psí miss" a budete ji vydávat za svoji!!! Díky za pochopení =) A zanedlouho už budete moci hlasovat ;)
PS: Tady je takový obrázek, co si účastníci můžou vložit na blog, ale nepovinně, jelikož se mi zrovna dvakrát nepovedl Smějící se
Vaše Vai
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama